Spring naar content

Staat jouw verhaal hier binnenkort ook?

Collega's vertellen

Staat jouw verhaal
hier binnenkort ook?

In jouw baan bij ADS Groep maak je kennis met de meeste uiteenlopende collega’s. Het zijn de mensen die onze projecten realiseren. We zijn trots op onze collega’s! Wil jij weten hoe onze collega’s hun baan bij ADS Groep beleven? Ze vertellen er graag over.

Piero van Dijk

Een goede werk- en privébalans; dat was voor Piero van Dijk reden om een carrièreswitch te maken. Zijn managementbaan in de horecabranche vroeg om lange werkdagen en met de komst van zijn oudste zoon, wilde hij voldoende tijd hebben voor de waardevolle momenten van het vaderschap. Dus besloot hij om het roer om te gooien en te kiezen voor een baan in de techniek.

Met zijn credo “Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik denk dat ik het wel kan” (Pippi Langkous) startte hij het opleidingsprogramma tot werkvoorbereider, gericht op werktuigbouwkunde. Zijn ervaring: “Vanaf het allereerste begin heeft het ADS-projectteam de tijd en moeite genomen om dagelijks leermomenten te creëren. Zo heb ik in twee jaar tijd veel facetten van het vak van ze geleerd, waaronder contract- en risicomanagement en werktuigbouwkundige en montagekennis.”

Volgens Piero schuilt het succes van het traject in de combinatie van leren en werken tegelijk. “Met de focus op leren in de praktijk, creëer je medewerkers die niet alleen het vak leren, maar ook de nuances die specifiek bij de branche en het bedrijf horen. Zo heb je na het opleidingstraject geen overgangsperiode meer nodig. En voelde mijn allereerste officiële werkdag als werkvoorbereider als een normale maandag.”

Vacatures /   Waar droom jij van?   / Werken bij ADS

Niels Komduur

“Waar deuren voor veel bouwbedrijven gesloten blijven, worden deze voor ADS Groep vaak geopend. In mijn ogen komt dit door de vele disciplines die we in huis hebben en onze creatieve oplossingen. Dat ik hier al werk sinds 1997 is misschien wel veelzeggend. Begonnen als stagiair, daarna in dienst gekomen als assistent uitvoerder en doorgegroeid naar uitvoerder. Ondanks dat ik woon in de Randstad, en ook voornamelijk werk op de bouwwerken in het westen, merk ik nog altijd de Twentse sfeer. Dat we zoveel verschillende soorten werken realiseren, maakt mij zeker trots op dit bedrijf.”